вторник, 13 октомври 2020

Љубов и Секс

Најперверзните луѓе се раѓаат во овие 2 хороскопски знака – Со нив е секогаш супер забавно во кревет

Астролозите веруваат дека хороскопскиот знак открив многу за луѓето, дури и за тоа какви се тие кога станува збор за интимните односи....
Живот и Стил

Го зајакнува имунитетот подобро од витамин Ц: Овој чај проверено ги уништува вирусите и ги чисти дишните патишта

Чајот од жалфија се користи за зајакнување на организмот и во борбата против многу здравствени тегоби. Овој напиток со децении се користи...
Радио Милева

„Романтичарот“ на италијанска телевизија проговори за неговиот однос со актерката од серијата (фото)

Турскиот актер Џан Јаман од серијата „Романтичарот“ кој има голема база на фанови и во Италија, беше гостин на емисијата „Верисимо“...
Радио Милева

Турските медиуми пишуваат дека тазе сопругата на трускиот актер Бариш Адруч е бремена, а таа веднаш се огласи по ваквата вест

Неочекуваната венчавка на турските актери Гупсе Озај и Бариш Ардуч одекна во медиумите како бомба. Додека продолжуваат пишувањата...
Радио Милева

Ќе биде „весело“: Лепа Брена и Боба Живојиновиќ купија цел кат во истиот комплекс во кој и Новак Ѓоковиќ има свој пентхаус, па е неминовно да се среќаваат, а семејствата не зборуваат со години!

Лепа Брена реши да инвестира пари во недвижнини, и тоа не било каде. Случајно или не, кратко по продажбата на преостанатиот удел во „Гранд...
Радио Милева

„Изгледаш како вонземјанин“: Фановите ја „уништија“ Мадона со негативни коментари за нејзиниот изглед

Познатата пејачка Мадона со желба да изгледа помладо, отиде во потполно друга крајност. Имено, пејачката овојпат се најде на мета на...
Радио Милева

„Намечена душа“: Карлеуша го објави најлудото видео досега – ѕвездата има проблем со бујниот задник (видео)

Пејачката Јелена Карлеуша уште еднаш ги почести своите следбеници со поглед кон нејзиниот раскошен задник. Претходно ја запали јавноста...
Радио Милева

Сандра – Африка има нова фризура и животно мото: „Девојки, подобро некој нов да ве… по прв пат, отколку бившиот по којзнае кој пат, на иста финта“! (ФОТО)

Пејачката Сандра Продановиќ. попозната под своето уметничко име Сандра – Африка неодамна го смени изгледот така што ги скрати своите...