четврток, 8 октомври 2020

Радио Милева

Познатите убавици и „без шминка“ изгледаат апсолутно совршено, но дали е баш се’ така како што изгледа?

Од Адел до Џеј Ло, sвездите деновиве сакаат да го „рекламираат“ својот природен изглед и со своите „no makeup“ фотографии докажуваат дека...
Живот и Стил

Исчистете ја крвта од сите токсини во организмот – многумина немаа поим за овој метод, но докторите го препорачуваат

Доколку имате наоди кои што укажуваат на ова заболување, тогаш топло се препорачува овој лек. Поради брзиот начин на живот, лошата исхрана...
Радио Милева

Јована Јоксимовиќ повторно води програма: Еве што одговори на прашањето после се’, како се чувствува? (ФОТО)

Водителката Јована Јоксимовиќ вчеравечер, 7-ми октомври 2020 год. беше специјална гостинка на промоцијата на новата колекцијаза  убавина...
Радио Милева

Карлеуша не застанува со брутално вулгарните стајлинзи – овој пат на снимање дојде „облечена“, но со гол задник (фото)

Кај пејачката Јелена Карлеуша ништо не е случајно. Сите знаат дека на снимањта на „Ѕвездите на Гранд“ секогаш се појавувала во стајлинзи...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ како барбика: Наследничката на Цеца излезе во град со пријателките, а сите погледни беа вперени кон неа (фото)

Анастасија Ражнатовиќ слободно може да се каже дека е најекспонираната од децата на познатите. Особено откако и таа стана дел од естрадата,...