вторник, 6 октомври 2020

Радио Милева

Марија без гаќички на фотосесија: Бугарската фолк ѕвезда пиштол гола, само по свилена кошула (ФОТО)

Бугарската фолк ѕвезда Марија уште еднаш ги запали социјалните мрежи со своите разголени фотографии и видеото од новата фотосесија. Сликана...
Радио Милева

Јелена Карлеуша на снимање дојде полугола: Во стајлинг од кој ќе ве полазат морници – без гаќички, со извадени гради и набрекнати брадавици! (ВИДЕО)

Контроверзната пејачка и главна ѕвезда во жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша изгледаше повеќе од предизвикувачки откако...
Живот и Стил

Кога ја миете косата – наутро или навечер? Разликата е голема, а еве во кој период од денот е подобро да го правите тоа

Експертите откриваат како миењето на косата пред спиење влијае на самото влакно и која е разликата во однос на утринското миење. Тие...
Радио Милева

Теа Таировиќ на масажа: Пејачката се разголи, ама ги запази сите протоколи, па го покажа и лицето и малку подолу… (ФОТО)

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ повторно блеска, како на настапите, така и на социјалните мрежи. Овој пат, оваа популарна дама се снимаше...
Радио Милева

Беше Лале во „Наследници“, но сега ја гледаме како Санем во „Романтичарот“, а приватно е жешка танчарка на подиумот (видео)

Во турската комедија „Наследници“  главната улога ја има девојката по име Лале, додека во серијата „Романтичарот“ која започна да...
Радио Милева

Наташа Беквалац призна дека гледа реални шоуа, а еве и кога пејачката би можела да заврши во едно од нив (ФОТО)

Поп-sвездата Наташа Беквалац призна дека повремено следи реални шоуа, но дека не би се обидела во ниту еден ваков формат. Или можеби би,...
Радио Милева

Ограбен победникот на „Ѕвездите на Гранд“: Арамии му влегле во станот во Нов Белград и му го однеле сиот накит, злато, пари… (ФОТО)

Пејачот Стефан Петрушиќ (31), поранешен победник на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, бил мета на непознат разбојник кој вчера го ограбил...