понеделник, 5 октомври 2020

Мегафон

Асоцијацијата на Ивент Индустријата ИВАП најостро реагира на последните случувања во дел од угостителските објекти

Асоцијацијата на Ивент Индустријата ИВАП најостро реагира на последните случувања во дел од угостителските објекти каде очигледно...
Живот и Стил

Се прави од 2 состојки, а ја затегнува кожата подобро од ботокс: Ако имате над 40 години, мора да ја пробате оваа маска

Со редовното користење на оваа маска, ќе забележите значајни резултати и промени на кожата. Природните маски се секогаш подобар избор....
Живот и Стил

Ова е најопасната намирница која што постојано ја јадеме – често е на намаление во маркетите, но може да биде отровна

Иако знаеме дека можат да бидат многу вкусни, сепак тие се преполни со отрови, хормони, пестициди и други штетни материи. Намирницата...
Радио Милева

Младата „Гранд ѕвезда“ ги рашири нозете, па им ги прошири видиците на своите обожаватели: До сега само бујната предница на Теа, а сега и големата заоблена задница во прв план (ФОТО)

Атрактивната и згодна пејачка Теа Стошевска многупати  до сега им се претстави на своите следбеници на „Инстаграм“ во повеќе предизвикувачки...
Радио Милева

Еве од кого ја наследила убавината: Вака изгледа мајката на Шехерезад која исто така е актерка (фото)

Популарната турска актерка и пејачка  Бергузар Корел или попозната како Шехерезад од серијата „1001 ноќ“, неодамна стана мајка по вторпат...
Радио Милева

Испиваа папарацо фотографии од Џенифер Гарнер, а една пријателка и порача: „Нозете ти изгледаат како пилешка кожа“

48 годишната актерка, Џесика Гарнер ужива во летото, а претходниот викенд беше фотографирана како ужива на една плажа во Малибу. На фотографиите...
Радио Милева

Дивјачки секс во „Парови“: Пеги и Елена Петровиќ ја „искршија“ туш кабината, а нејзините воздишки и стенкања ги собраа останатите учесници во бањата (ФОТО)

Неодамна во вилата на реалното шоу „Парови“ влезе нов учесник, инаку голем пријател на Ненад Маринковиќ – Гастоз и продуцент на...
Радио Милева

„Гази“ во седмата деценија од животот: Српската пејачка на 66 години се соблече во бикини и ја покажа својата завидна линија

Српската пејачка го искористи времето за да отпатува и да ужива на плажите во Египет. Таа на социјалните мрежи сподели фотографии како...
Радио Милева

По неколу месеци пејачката Ана Севиќ објави фотографија на која се гледа нараснатиот труднички стомак (фото)

Пејачката Ана Севиќ пред нешто повеќе од четири месеци на Инсатграм откри дека е бремена и дека чека девојче. Таа сега го покажа трудничкиот...