недела, 4 октомври 2020

Радио Милева

Поради бујните гради: Гавазова прави прекршок додека вози ама кој полицаец би ја казнил кога ќе го види ова! (фото)

Фолк пејачката Сузана Гавазова е една од оние жени кои одлично се снаоѓаат зад воланот, а со професија каква што ја има таа, едноставно...
Радио Милева

До 1999 светот не знаеше како тој изгледа: Бизнисменот „тежок“ 70 милјарди заплови со јахтата на Јадранот (видео)

Шпанецот Амансио Ортега (83), сопственик на модниот гигант Индиттекс чии брендови се: Зара, Бершка, Масимо Дути, Страдивариус, Ојшо и Пол...
Радио Милева

Водителката на „Практична жена“ се разведе од познатиот актер, повторно се омажи, па и следеше тешка борба

Водителакта Наташа Павловиќ веќе со години важи за едно од омилените ТВ лица во Србија, а иако долго време е присутна на екраните, за...
Радио Милева

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ „грми“ во бикини, а покрај неа мускулесто момче: „Веќе ми недостига!“ (фото)

Мина Јоксимовиќ, ќерката на пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, се врати од одмор, но како и обично, дури и откако уживаше во морето,...