сабота, 3 октомври 2020

Мегафон

Законите не важат за сите: Вака изгледаше во петок навечер познатиот скопски локал каде пееше Владо Георгиев (ВИДЕО)

Во ден кога беа забележани рекордни 225 новозаболени од ковид-19 во Македонија, а учениците учат онлајн, ова е сликата од еден познат скопски...
Радио Милева

Македонката Елеонора Миљковиќ гола под туш во „Задруга“: Пред камерите го покажа сиот телесен раскош, но и тоа не беше доволно да остане во шоуто (ВИДЕО 18+)

Како се наближува крајот на било која сезона на реалното шоу „Задруга“, се случува чуден феномен. Камерите како да не постојат, а голотијата...
Радио Милева

Татијана Стефановска се потсети на „сите свои слики“ што ги чува: Качи се моме на коња, да те сликаме…! (ФОТО)

Македонската фолк пејачка Татијана Стефановска неретко знае да ги израдува своите обожаватели со раголени фотографии, колку за да...
Мегафон

Актерката Емра Куртишова позната како Исаура од „Преспав“ испрати силна порака до сите жени: „Блиску до себе…“ (ФОТО)

„Блиску до себе. Чекор три… Прегледајте ги градите додека лежите, користејќи ја десната рака за проверка на левата града и обратно!...