петок, 2 октомври 2020

Радио Милева

Едис Фетиќ со Драгана Митар јавно ја изневери сопругата Зилха во „Задруга“, а таа сега „му врати“: Осамна видео на кое е пиштол гола, а ја снима „некој трет“ (ВИДЕО)

Едис Фетиќ во реалното шоу „Задруга“ јавно ја изневери сопругата Зилха Каришик со Драган Митар, за што доби бројни осуди. Гледачите...
Промотер

Мартина Блажеска со нејзините „Розови неба“ беше дел од меѓународниот проект „Songs for World Peace“ (ВИДЕО)

Мартина Блажеска е млада македонска талентирана пејачка со врвно музичко образование и веќе докажан успех во музиката во светски рамки. Нејзината...
Радио Милева

Постапката траеше долго: Сека Алексиќ направи естетска корекција која веднаш се забележува (фото)

Српската пејачка Сека Алексиќ на социјалните мрежи се пофали со новиот изглед, а веднаш потоа доби стотици позитивни коментари од фановите. Имено...
Радио Милева

Милица Павловиќ само по долна облека на новите плакати: Пејачката откри, дали носи или не, гаќички на своите настапи? (ВИДЕО)

Пред неколку дена пејачката Милица Павловиќ објави низа „разголени фотографии“ на кои позира во долна облека и успеа да заработи над...
Радио Милева

Цел свет ја прозва водителката на која и испаднаа брадавиците среде емисија, а таа порача: „Мојот сопруг не се жали“

Водителката на британското шоу „Јас имам талент“, Анабела Холден се најде во центарот на вниманието. Имено, водителката облече син...