четврток, 1 октомври 2020

Љубов и Секс

Зошто не можам да доживеам оргазам? Што треба да направите ако имате проблеми да достигнете кулминација?

Зошто не можам да доживеам оргазам? Иако можеби се чувствувате осамени во овој проблем, вистината е поинаква Ако едноставно не можете...
Мегафон

Во кината почнаа проекциите на филмот „Хакер“ синхронизиран на македонски од јутјуберот Steffonator и актерот Горазд Цветковски

Во кината ширум земјава од денеска почнуваат проекциите на данскиот филм „Хакер“, синхронизиран на македонски јазик од познатиот...
Мегафон

Дирекцијата за култура и уметност на Скопје објавува конкурс за новинарски текст на тема: „Мостовите на Скопје”

По повод Денот на ослободувањето на Скопје, Дирекцијата за култура и уметност на Скопје во рамките на мултимедијалната манифестација...
Радио Милева

Бугарската пејачка Камелија со жесток еротски набој во новото видео: Гола во када и лезбејски сцени со косооката партнерка (ВИДЕО)

Ништо не  може да ја запре  блескавата кариера на бугарската фолк дива Камелија, која за своето последно видео се соблече гола во када....
Радио Милева

Труската актерка го изневерила сопругот со свекорот, а семејството се обидело да го сокрие скандалот од јавноста

Иако сè и оди како што треба на професионален план, тоа не е случај во нејзиниот љубовен живот. Имено, турската актерка Ѓокче Бахадир...
Радио Милева

Шер комуницира со духот на починатиот сопруг: „Го поместува мебелот во станот и го вклучува кристалниот лустер“

Пејачката Шер која верува дека постои живот после смртта, тврди дека духот на нејзиниот починат сопруг редовно се појавува во нејзиниот...
Радио Милева

Цеца одговори на прозивката дека е „српска селанка“: Имаше јасна порака за поранешниот пријател Саша Видиќ (видео)

По враќањето од Рим, Цеца Ражнатовиќ, меѓу другото, прокоментира и за провокациите што на нејзината сметка ги испрати креаторот Саша...