четврток, 24 септември 2020

Промотер

Митевски и Дац со макфестовската песна се обидоа да се врати она наше време, а и тебе – „Ѓавол да те земе“ (ВИДЕО)

Минатиот викенд во Штип се одржа 35-то издание на фестивалот на забавни мелодии „Макфест 2020“, а помеѓу учесниците беа и  дуото Драган...
Радио Милева

Исплива нов секс скандал во „Задруга 4“: Анѓела Миленковиќ- „Анаконда“ орално го задоволила раперот Вук Моб, но при тоа не била сама? (ФОТО)

Во  најгледаното и најконтроверзно ријалити „Задруга 4“, исплива нов секс скандал. Имено, во емисијата „Прашања на гледачите“, водителот...
Радио Милева

Поранешната полицајка и учесничка во „Задруга 4“ позираше по долка облека пред камерите, а Милјана Кулиќ ја учеше како тоа се прави (видео)

Учесничката на „Задруга 4“ Милјана Кулиќ, за време на состанокот на кој учесниците ги коментираа карактеристиките на другите, ја однесе...
Радио Милева

Уште една актерка е жртва на фотографот кој Емили Ратајковски го обвини дека сексуално ја злоупотребил!

Американската манекенка и актерка Емили Ратајковски пред неколку дена го обвини фотографот Џонатан Лидер за сексуално злоставување,...
Радио Милева

Љубовниот живот на „Истанбулската невеста“ е позаплеткан и од турска серија: Актерката доби вереничкиот прстен, но повторно остана сама!

Нејзината љубовна приказна е покомплицирана и од заплетот на највозбудливите турски серии, а присутна е дури и лоша свекрва. Според...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ пред камерите ги соблече гаќите, па така гол и објаснуваше што е тоа „тверкување“ на Миљана Кулиќ (ВИДЕО)

Уште во раните утрински часови, Кристијан Голубовиќ седеше во пабот со Миљана Кулиќ каде двајцата разговараа. За време на нивниот муабет,...
Радио Милева

„Каде ти се стомачните од Инстаграм?“: Испливаа папарацо фотки од Џеј Ло на плажа со кои осамна и реалноста за нејзиниот изглед (фото)

Пејачката и актерка Џенифер Лопез со години важи за една од најубавите жени, а нејзиниот изглед продолжува да ја воодушевува јавноста,...