среда, 23 септември 2020

Живот и Стил

Ова е најмоќниот антибиотик во природата – рецепт за напиток кој ги уништува вирусите и ја прочистува вашата крв

Овојпат ќе ви го пренесеме рецептот за најмоќниот антибиотик во светот. Модерните фармацевти имаат производи кои што ќе ви помогнат...
Радио Милева

Лепа Брена по два месеци се врати во Белград и одржа итен состанок – еве кога ќе биде свадбата на деценијата

Лепа Брена по два месеца одмор на Азурниот брег и Јадранското море, конечно се врати во Белград и одржала итен семеен состанок со синот...
Радио Милева

По бурниот развод, една од најпознатите мотивациски говорнички е во врска со братот на Маја Николиќ

Ана Бучевиќ од Хрварска важи за една од најпопуларните мотивациски говорнички во регионот, а многумина тврдат дека благодарение на...
Радио Милева

Како ли Викторија му допушти да се појави ваков? Бекам стана мета на потсмев поради стајлингот во кој се појави на ревија кај сопругата (фото)

Познатата Британка Викторија Бекам минатиот викенд организираше модна ревија чии единствени гости беа членовите на нејзиното семејство...
Радио Милева

Горда и разнежнета: Анастасија Ражнатовиќ сподели неодолива снимка од снаата Богдана и внукот Жељко (видео)

Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ , Анастасија, сподели убав момент од нејзината семејна куќа. Семејството Ражнатовиќ е апсолутно...
Радио Милева

Отворено зборуваа за љубовта, па и за раскинувањето: Ова беше единствениот маж кој Цеца го покажа по Аркан (фото)

Откако стана вдовица, познатата српска пејачка Цеца Ражнатовиќ се појави само со еден маж во јавност, претставувајќи го како нејзин...
Радио Милева

Ана Николиќ сфати дека не мора да е разголена за да биде секси, а за ова модно издание фановите ја нарекоа „господарка“ (фото)

Пејачката Ана Николиќ во последно време најчесто објавуваше фотографии во провокативни модни изданија, но сега се претстави во сосема...