сабота, 19 септември 2020

Радио Милева

Македонската Северина го „прочуре“ Инстаграм: Пејачката Марија Луиса во ултрасекси фотосесија (ФОТО)

Нејзиното вистинско име и презиме е Марија Тодоровска, која во светот на естрадата е позната под уметничкото име Марија Луиса. Атрактивната...
Радио Милева

Марија Нацева или Кристина Кочова, која од нив двете го има најубавото га*е во Македонија? (ФОТО+ВИДЕО)

Македонија е можеби мала земја, ама со голем потенцијал. Имаме многу  нешта, па така и убавина на претек. Голем број млади македонки се...
Радио Милева

Сексапилната водителка на ТВ „Пинк“ крена нога во емисија, па покажа премногу, а за малку ќе покажеше и се’! (ВИДЕО)

Атрактивната и мошне сексапилн водителка на ТВ „Пинк“ и поранешната сопруга на Жика Јакшиќ, русокосата убавица Дајана Пауновиќ е една...
Радио Милева

Емили Ратајковски ги објави фотографиите од вечерта кога наводно била силувана од фотографот: „Се сеќавам на неговите прсти во мене!“ (ФОТО)

Познатиот светски топ модел Емили Ратајковски го обвини уметничкиот фотограф Џонатан Ледер дека наводно сексуално ја нападнал и се...