среда, 16 септември 2020

Радио Милева

По голите секси, селфи фотографии на расната Наташа Шавија, воздивнува цела, бивша Југославија (ФОТО)

Бившата старлета, некогашна ријалити учесничка, манекенка, а сега и моден креатор Наташа Шавија, повторно провоцира. Овој пат, таа позираше...
Радио Милева

Барбара Шегетин сериозно „ќе ве поремети“: По пријателката на Дарко – Спејко од „Големиот брат“ ќе „скршите врат“ гледајќи (ФОТО)

Барбара Шегетин ја паметиме како една од учесничките во последното издание на реалното шоу „Големиот брат“, во кое победата ја однесе...
Радио Милева

Животната приказна на тетката на Суреја од „Истанбулската невеста“: Актерката проговори како е да се биде самохрана мајка

Гледачите на турската серија „Истанбулската невеста“ ја познаваат како тетката на Суреја, а еве што вели за својот живот турската...
Радио Милева

Лезбо сцени во „Задруга 4“: Матора и нејзината нова љубов Моника Хорват жестоко „се залапаа“ (ВИДЕО 18+)

Учесничките во новата сезона на „Задруга 4“,  Јована Томиќ – Матора и Моника Хорват, стоматолог од Хрватска, ја официјализираа својата...
Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ открива детали од приватноста, а има и порака до посилниот пол – „Сама сигурно нема да пријдам“

Пејачката Цеца Ражнатовиќ вели дека нејзиниот живот е доста досаден. Таа едвај се сеќава на концертите, а како што вели по настапот секогаш...
Радио Милева

Мајка и на Кија Коцкар само по долна облека: Жената заборави на камерите, а другите „заборавија“ да ја потсетат дека се’ се снима (ВИДЕО)

Надица Жељковиќ која учествува  во реалното шоу „Задруга 4“, стана порано од своите цимери и веднаш отиде во гардеробата да се пресоблече,...
Радио Милева

Поранешната српска снаа Адриана Лима им ги наполни очите на мажите со кадар од вистинскиот агол (фото)

Манекенката и пензиониран модел на „Викторија сикрет“, покажа малку, но доволно за да ја разбуди фантазијата на нејзините следбеници! Адријана...
Радио Милева

Игор Џамбазов откри како ја запознал Илина Арсова: „Сите сакаат да се запознаат со мене, а јас сакам со тебе!“ (ВИДЕО)

Водителот, шоумен, музичар и писател Игор Џамбазов во интервјуто за ТВ магазинот „Бекстејџ“ зборуваше за љубовта со алпинистката Илина...