септември 2020

Љубов и Секс

„Ќерка ми ме виде со љубовникот додека имавме секс, и сега се плашам дека ќе му каже сè на својот татко“

“Мојот сопруг е често отсутен од дома поради работа, а во меѓувреме најдов љубовник. Јас имам 35 години, тој е 33 и исто така е оженет. Двајцата...
Живот и Стил

Ова е најдобриот и најбрз лек против главоболка: Потребни ви се само две состојки кои сигурно ги имате дома

Секако, рузмарин и ѓумбир може да искомбинирате и поради побрз и помоќен ефект. Растенијата кои што ви ги прикажуваме, секако дека сите...
Радио Милева

Беше водителка на „Све за љубав“, а потоа ја снема од ТВ екраните: Катарина Шишмановиќ речиси непрепознатлива, фатена на кафе кај „задругарот“ Брендон (ФОТО)

Катарина Шишмановиќ важеше за една од најубавите водителки во Србија, а во последните неколку години се повлече од малите екрани и тешко...
Радио Милева

Три месеци откако холивудската актерка се удави спасувајќи го синот, нејзиниот сопруг е во врска со сестра и!

Актерката Наја Ривера (33) почина во јули годинава, кога падна од чамецот со својот син – успеа да го спаси синот, но не и себе – се...
Радио Милева

Видеото „пиштол голи под тушот“ на Владимир Томовиќ и Мина Врбашки заврши на најпознатиот сајт за возрасни: Сега е појасно зошто жените толку го сакаат (ВИДЕО 18+)

Реалити sвездата Владимир Томовиќ повторно влезе во новата сезона на реалното шоу „Задруга 4“, па сега  сите чекаат да влезе  и Станија...
Радио Милева

„Мостот пукна и сплавот почна да тоне, па настана стампедо“: Српската пејачка раскажа за стресот кој го доживеала на белградски сплав

Пејачката Станојка Митровиќ- Чана се присети на едно непријатно искуство што го доживеала за време на настап. Имено, таа раскажа како...
Радио Милева

Карлеуша ја ископира Прија: Пејачките во исти фустани, фановите со препукување, на која подобро и стои? (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ неодамна го објави својот видеозапис за нејзината нова песна „Легитимно“, каде за прв пат откако е во...
Радио Милева

Војна помеѓу Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал, а причината е милионерот Садетин Саран со кого таа имаше романса

Пејачката Емина Јаховиќ, која пред повеќе од две години се разведе од турската музичка sвезда Мустафа Сандал, наводно е во кавга со нејзиниот...
Радио Милева

Водителката на „Бекстејџ“, Барбара Ракичевиќ дебитира во музичките води: Ќерката на Мелита станува пејачка (ФОТО)

Старата народна поговорка вели: „Крушата под круша паѓа“, што многупати се покажало како точно, иако некои работи се од Бога дадени,...
Радио Милева

Борачката Нина Ансарова од Струмица се породи, таа и нејзината свршеница, Бразилката Аманда, добија ќерка (фото)

Борачката Нина Ансарова и нејзината свршеница, најдобрата ММА боречка на светот, Аманда Нунс, станаа родители, пренесуваат српските...