четврток, 13 август 2020

Радио Милева

Македонка или само носи македонско презиме: Оваа „Гранд ѕвезда“ со потеклото се’ уште не се пофалила, ама затоа нема машко, кое со изгледот не го „запалила“! (ФОТО)

Атрактивната  пејачка  Теа Стошевска измами воздишки на многу гледачи кои го гледаа нејзиниот настап во „Ѕвездите на Гранд“. Снимањата...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ со секси облини во жолто бикини и таинстевна порака: Кого ли сега „чачка“ младата пејачка? (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ со пријателите и момчето замина на одмор во Црна Гора, па оттаму таа редовно ги известува за нејзиниот живот своите...
Радио Милева

Беше омилен српски ТВ водител, но откако ја претепа свршеницата, се исели од Србија: Еве каде е и што работи сега (ФОТО)

Тој беше еден од најпопуларните српски ТВ водителии. Успешно ја градеше својата кариера со години, а потоа се случи скандал кој неговиот...
Радио Милева

И Огнен Амиџиќ ќе биде дел од серијата за почината Јелена Марјановиќ – еве која улога ќе ја има во „Пејачка“

Водителот Огњен Амиџиќ доби улога во серијата која ќе се снима за починатата пејачка Јелена Марјановиќ. Во серијата „Пејачка“ ќе се...
Радио Милева

„Ова што ми го прави не е првпат, се плашев да не се повтори“: Тања Савиќ откри непознати детали од бракот со Душан

Деновиве главна тема во српскиот шоубизнис е Тања Савиќ и киднапирањето на нејзината деца од страна на сопругот Душан. Пејачката од...
Радио Милева

Кога Севе ќе се соблече, погледот сам кон неа, вниманието ќе ви го одвлече: Оди да те видам, па засени ја, Северина „грми“ од убавина и во петтата деценија! (ФОТО)

Северина Којиќ се приближува кон своите педесетти, иако се чини дека нејзиниот изглед говори поинаку. Некој што не ја познава би и дал...