среда, 12 август 2020

Радио Милева

Српскиот пејач и босанската мисицата уживаа на глисер: Ветерот и го крена фустанчето, па на расната убавица и се виде раскошната задница (ВИДЕО)

Фолк пејачот Слоба Васиќ сподели неколку фотографии и кусом видео на кои покажа колку ужива со својата девојка Јелена Карагиќ. Поранешната...
Радио Милева

Ова е првата ријалити двојка чија љубов заврши со брак: Пејачот и манекенката и денес заедно среќено живеат и имаат две деца (ФОТО)

Уште  откога се запознале во реалното шоу, пејачот Никола Роквиќ и манекенката Бојана Баровиќ уживаат во совршена љубов и хармонија,...
Радио Милева

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ иако важи за урбана девојка, Мина без комплекси гордо се сликаше помеѓу крави, јариња и прасиња (ФОТО)

Ќерката на пејачот Жељко Јоксимовиќ важи за згодна, атрактивна и убава градска женска. Но, иако го води животот на една урбана девојка,...
Радио Милева

Милица Павловиќ во новиот спот не носи гаќички: На пејачката „и попушти кочницата“, на гледачите „им падна вилицата“ (ФОТО+ВИДЕО)

Младата музичка фолк sвезда Милица Павловиќ ги изненади и шокираше своите обожаватели уште кога го објави тизерот за нејзината нова...