недела, 9 август 2020

Радио Милева

Кија Коцкар „се отвори“: „Прв бакнеж имав на 16, првиот секс на 18, секс на концерт на 20, а имам и секс клипче“

Кристина Кија Коцкар признала дека за прв пат се бакнала кога имала 16 години, а на 18-годишна возраст ја изгубила невиноста. Имено, пејачката...
Радио Милева

На овие фотографии никој нема да остане рамнодушан: Сопругата на Балашевиќ изгледа бомбастично во бикини

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ, Оливера Балашевиќ ги распмети своите следбеници со нејзината последна објава на која позира во костим...
Радио Милева

Џенифер Лопез е ултрасекси и во 50-тата: Ѕвездата се соблече, па покажа дека е вистински… „ѕвер“! (ВИДЕО)

Латино дивата Џенифер Лопез уште еднаш покажа дека нејзината фигура не е лесно да ја добиеш. Секој знае дека пејачката изгледа импресивно...
Радио Милева

Денес живее во куќа од пола милион евра, а вака изгледа собата во која Пријовиќ го поминала детството (фото + видео)

Една од најпопуларните млади пејачки Александра Пријовиќ претходната година стапи во брак со посинокот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ. Претходната...
Мегафон

Денеска е голем празник: Вистински ден да започнете некоја работа или да тргнете на пат, за многу години Св. Пантелејмон

Денеска го славиме Светиот великомаченик Пантелејмон. Православната црква и нејзините верници го празнуваат Светецот кој ги лекувал...