петок, 31 јули 2020

Радио Милева

Ќерката на српската водителка мами воздишки каде и да се појави, а еве како изгледа кога ќе се соблече во бикини

Ќерката на српската водителка Леа Киш, Сара Миа Јокиќ не се појавува често во медиумите. Но, затоа пак со својот изглед ги мами погледите...
Радио Милева

Сандра – Африка иако е постојано гола, не би се соблекла за некој машки магазин: Еднаш се сликаше за „Плејбој“, втропат не би… било вулгарно! (ФОТО)

Иако нејзиниот  Инстаграм профил е полн со фотографии на кои таа провокативно позира прилилчно разголена во рзни секси пози во костими...
Радио Милева

Северина јавно му упати честитка на својот сопруг Игор Којиќ, а веднаш следеше коментар и од македонската пејачка

Северина Којиќ со објавата од 30 јули конечно стави крај на гласините каков е нејзиниот однос со Игор Којиќ. И покрај гласините дека парот...
Радио Милева

Карлеуша жари и пали со своите бујни облини во секси бикини: „Моето га*е е преубав дебел балкански задник, полн со целулит (ФОТО+ВИДЕО)

Српската поп-фолк ѕвезда Јелена Карлеуша заедно со ќерките Ника и Атина одмораат на море, во еден ултралуксузен ресорт во Турција. Пејачката...
Мегафон

Андријана Јаневска и Стефче Стојковски против уривањето на „Универзална сала“: Доблест и големина е да се сочува и возобнови, а уривањето е знак на слабост, очај, безидејност и духовна немоќ

По веста која ја налути и разбранува јавноста дека „Универзална сала“ можеби ќе се руши и на нејзинио место ќе никне некаков парк со...