четврток, 30 јули 2020

Радио Милева

Синот на Пријовиќ од мали нозе на егзотични дестинации: Лепа Брена со фотографија од внукот ги разнежи фановите

Лепа  Брена подолго време ужива во Монте Карло во друштво на нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ, синот Виктор и неговата девојка Сандра. Неодамна,...
Радио Милева

Цеца објави фотографија со Аркан од младоста: Пејачката блескаше во проѕирен фустан, а сите погледи беа вперени во неа (ФОТО)

Балканската фолк дива Светлана Цеца Ражнатовиќ живее во вилата на Дедиње со своите деца, Анастасија и Вељко Ражнатовиќ, а пред една...