среда, 29 јули 2020

Радио Милева

Погледнете како изгледа бабата на Харис Џиновиќ: Многумина мислат дека и е сестра на Мелина, а не мајка (фото)

Познато е дека популарниот пејач Харис Џиновиќ има убава, млада сопруга. Неговата љубов со дизајнерката Мелина Џиновиќ, која е три децении...
Радио Милева

Ја нарекуваат „кралица на бакшишот“: Таа се повлече пред 20 години, а може да заработи 3 000 евра за 3 минути

Пејачката Живкица Милетиќ беше популарна во текот на 80тите и 90тите кога „хараше“ низ сцената со своите популарни хитови. Својот последен...
Радио Милева

Новата снаа на Брена ги освои симпатиите со своето згодно тело, а вака изгледа без грам шминка

Виктор Живојиновиќ со родителите и девојката ужива на Азурниот брег, а неодамна им се придружија и Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ. Сандра...