вторник, 28 јули 2020

Мегафон

ГРАЃАНИТЕ ГНЕВНИ: Ветуваше и Шилегов во кампањата за локалните, ветуваше и портпаролот на Скопје „УНИВЕРЗАЛНА НЕМА ДА СЕ РУШИ“

Јавноста втор ден е револтирана од одлуката на град Скопје и градоначалникот Петре Шилегов да ја сруши Универзалната сала без да праша...
Радио Милева

Бугарската пејачка Марија во ултрасекси мини бикини ги распосла на плажа, телесните облини: Мажите едвај се воздржуваат додека ја гледаат! (ФОТО)

Популарната  бугарска фолк пејачката Марија го покажа својот чоколаден  тен во ултрасекси мини бикини, кои толку многу длабоко и беа...
Радио Милева

Регионалната музичка ѕвезда повеќе од 3 недели се бори со корона: „Се плашам да не останат последици“

Коронавирусот не ја поштеди ни естрадата, па многумина се бореа и се борат со корона. Пејачката Јелена Костов дознала дека нејзин колега...
Радио Милева

Задругарката која се „смува“ со Спејко во „Задруга“ се обиде да влезе во Македонија, па доживеа непријатност

Поради големиот број на заразени со коронавирус во Србија, сите што ќе сакат да влезат во Македонија  треба да покажат негативен тест. Задругарката...