недела, 26 јули 2020

Радио Милева

Принцот Вилијам колабирал и завршил во болница по посета на гробот на неговата мајка, принцезата Дајана

Поминаа речиси 23 години од смртта на принцезата Дајана, а неодамна се случила една непријатна ситуација кога принцот Вилијам го посетил...
Радио Милева

За неа нема криза: Вики Миљковиќ неодамна се пофали дека купила скап стан, а сега ја покажа спалната соба!

Додека многумина ѕвезди се жалат дека останале без пари бидејќи не може да настапуваат поради короната, кај Вики Миљковиќ изгледа нема...