вторник, 21 јули 2020

Живот и Стил

Секоја дама треба да поседува едно шишенце од ова масло: Ги брише брчките и ја обновува и најоштетената коса

Маслото од морков поседува многубројни лековити својства, па дури и малата количина од ова драгоцено масло има долготрајни поволни...
Промотер

Дејан Денесовски ја избра Кристина Димитриевска за партнерка во своето првенче – „Пред да заминеш” (ВИДЕО)

Младиот пејач Дејан Денесовски деновиве го промовираше неговото првенче, односно првата авторска песна со наслов “Пред да заминеш”...
Радио Милева

Џенифер Анистон објави потресна фотографија од пријател заразен од коронавирус како лежи приклучен на респиратор (фото)

Холивудската актерка Џенифер Анистон постојано апелира на здрав разум и почитување на мерките за зашта од коронавирусот. Таа овој пат,...