понеделник, 20 јули 2020

Радио Милева

Оваа „порно медицинска сестра“ влегува во „Задруга 4“: Била во врска со пејачот Леон, а има домашно видео со задругарот Никола Орозовиќ (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Новата , четврта по ред сезона на најгледаното реално шоу во региобот „Задруга 4“, по се’ изгледа ќе биде најжестока до сега. Барем...
Радио Милева

Синот на Гоца Божиновска кој е во врска со Бојана Родиќ го знаете, а еве ја и ќерката која е копија на мама (фото)

Пејачката Гоца Божиновска има три деца. Првата ќерка ја доби со Раде Вучковиќ, a станува збор за пејачката Јелена Вучковиќ. Речиси секој...
Радио Милева

Уште една „Гранд ѕвезда“ го батали пеењето и се сврти кон земјоделието: „Па нема веќе мене короната да ме за* бава“! (ФОТО)

Многу пејачи се жалат дека се во финансиска криза и дека парите што ги вложиле во песни и видеа нема да им бидат вратени, и дека речиси...
Радио Милева

Јелена Карлеуша исплашена за Душко Тошиќ: Пејачката го зголеми обезбедувањето откако беше нападнат нејзиниот сопруг!

Сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ неодамна беше нападнат во Белград. Како што пишуваат српските медиуми, наводно...