сабота, 18 јули 2020

Радио Милева

Теодора Џехверовиќ во минијатурно бикини го запали „Инстаграм“: Младата пејачка го покажа меѓуножјето!

Младата пејачка Теодора Џехверовиќ овие денови е во центарот на вниманието на медиумите поради нејзината врска со кошаркарот – Нино...