петок, 17 јули 2020

Радио Милева

Пронајди го натрапникот : Ана Николиќ крена нозе среде улица за да се фотографира, но една жена и ја расипа намерата (фото)

Пејачката Ана Николиќ направи хаос ос среде улица. Ана позираше во кратко мини што ги истакна нејзините згодни нозе, па нема сомнеж дека...
Радио Милева

Скандалзно однесување: Огњен Амиџиќ не очекуваше ваква реакција од гостинката во студиото (фото)

Српската пејачка Љупка Стевиќ го привлече вниманието снимајќи дует со Снуп Дог и од тогаш не престана да го привлекува вниманието. Неодамна,...
Радио Милева

Бела тантела и ултра отворено деколте: Инди ги „истури“ бујните силикони, а сите забележаа дека има модрици (фото)

Пејачката Индира Арадиновиќ – Инди ги изненади сите со една од нејзините последни фотографии на Инсатграм. Инди на фотографијата...