четврток, 16 јули 2020

Љубов и Секс

Недостатокот од интимен контакт повеќе од 7 дена доведува до сериозни последици за здравјето – Еве какви

Благодарение на Интернетот може да научиме за многу работи, како на пример, дека одредени нешта во секојдневието се од голема корист...
Радио Милева

Лепа Брена му одржала лекција на помалиот син Виктор: „Не смееш да ја изгубиш Сандра поради некои старлети“

Лепа Брена е воодушевена од новата девојка на помалиот син, па токму поради тоа му одржала лекција на Виктор потенцирајќи дека не смее...
Радио Милева

Состојбата на Милица Тодоровиќ и по две недели не се подобрува, најблиските загрижени: Пејачката води тешка битка со коронавирусот

Половина од естрадата е погодена од епидемијата на коронавирусот, која не ја заобиколи ниту популарната фолк пејачка Милица Тодоровиќ. Милица...