среда, 15 јули 2020

Радио Милева

Карлеуша беше на роденден кај тетка си, сестрата на Дивна со која многу личат, a таму се појави и Душко (фото)

Јелена Карлеуша синоќа беше на роденденска прослава на својата тетка, сестрата на нејзината покојна мајка Дивна со која многу си личат. Имено,...
Радио Милева

Елеонора Миљковиќ – сродна душа со Карлеуша: Во истите мини бикини, истата поза само… наместо голем сладолед на стапче, Нора лиже џамбо лижавче! (ФОТО)

Новите секси фотографии на единствената Македонка која учествуваше во најгледаното регионално реално шоу „Задруга“ чија трета сезона...