вторник, 14 јули 2020

Радио Милева

Џони Деп лежи без свест, а сладоледот кој му е во раката тече врз него: Амбер Хед објави скандалозна фотографија од својот поранешен (фото)

„Валканите алишта“повторно се изнесени на судењето во Лондон, каде се разгледува тужбата на Џони Деп против британскиот таблоид „Тhe...
Радио Милева

Италијанскиот милионер и помладата манекенка на романтичен начин го открија полот на бебето што го чекаат (видео)

Италијанскиот плејбој и милионер кој редовно привлекува внимание со неговиот луксузен живот и оригиналните идеи, Џанлука Ваки (52), заедно...