понеделник, 13 јули 2020

Љубов и Секс

Ова е најголемиот уништувач на многу врски – и најсреќните парови се разделуваат поради ваквиот проблем

“Она што на почетокот те привлекува, на крајот може да те скрши” – оваа позната изрека се однесува на многу љубовни парови кои ја започнале...
Мегафон

Нашата историја во 80 епизоди: „Налеј налеј“ во серијата „Македонија“, која власта не сакаше да биде снимена (ВИДЕО)

Со доаѓањето на власт на СДСМ пред четири години запреа сите проекти кои беа поврзани со македонската историја и со важни личности.Една...
Мегафон

Албумот „Македонисимо“ на Симон Трпчески и пријателите ќе го објави престижната британска етикета „Лин Рекордс“

Албумот на врвниот македонски пијанист со светскоо реноме Симон Трпчески и пријателите, насловен „Македонисимо“, ќе излезе на 28 август...
Радио Милева

Цеца ги прокоментира случувањата со Романа, но и тоа дека таткото на нејзиното уапсено момче изработувал накит за Аркан!

Цеца Ражнатовиќ првпат се огласи по написте дека таткото на Филип Мркајиќ, момчето на Романа Паниќ со кој беше уапсена во Австралија,...
Радио Милева

Камелија ви посакува добар ден, пиштол гола од домашниот базен: Бугарската фолк дива го вајаше задникот во вода!

Во време на короната, бугарската фолк дивата Камелија му се посвети на интензивно тренирање по дома. Русокосата певица објавила фотографии...