сабота, 11 јули 2020

Радио Милева

Заразените српски пејачки беа на контрола, а еве што покажа најновиот коронатест на Милица Тодоровиќ и Славица Ќуктераш (ФОТО)

Колешките од српската естрада Милица Тодоровиќ и Славица Ќукераш неосамна открија дека се позитивни за коронавирусот.Прво, ковид заразата...
Радио Милева

Карлеуша знае како да (ви) освежи душа: Во нејзината уста, сладоледот сам се топи, а од погледот на неа, ќе се стопите и вие (ФОТО)

Нов ден – нова провокација на белградската „скандал дама“, која не можејќи да ја поднесе пеколната жештина, ја употреби сета своја...