петок, 10 јули 2020

Радио Милева

Нада Топчагиќ удри по своите млади колешки „Во мое време не беше така, купуваат пластични задници па испаѓа како да седат на федери“

Фолк пејачката никогаш нема проблем да каже што мисли за денешната млада популација, особено оние млади кои допрва се пробиваат на естрадното...
Радио Милева

Сандра -Африка погрешно паркираше толку блиску до друг автомобил, што се заглави: Тенките нозе некако минаа, ама бујната предница и големата заоблена задница… едвај! (ФОТО)

Покрај  тоа што ја фатија „жива“ во кадар како погрешно паркира на пешачка патека, Сандра – Африка не ни помислуваше дека ќе се заглави,...
Радио Милева

Заразениот учесник од „Ѕвездите на Гранд“ ги објави новите резултати од тестот за коронавирусот

Пред три недели, кандидатот од „Ѕвездите на Гранд“, Александар Саша Поповиќ објави дека е заразен од коронавирус. Тој повторно се тестираше...
Радио Милева

Старлетата легна на доработка: Погледнете го новото лице на Ана Кораќ која само што излезе од „Задруга 3“, замина под нож! (ФОТО)

Старлетата Ана Кораќ неодамна го напушти реалното шоу „Задруга 3“ кој е пред самиот крај. само што изчезе од дворецот, таа веданаш стигна...
Радио Милева

Милица ги почести ТВ гледачите со голи гради и голема задница: Им се израдува на фустаните па заборави на камерите (ВИДЕО)

Третата сезона од најгледаното реално шоу во регионот, „Задруга3“ полека привршува. До големото финнале каде ќе се одлучи победникот...
Радио Милева

Откако се степаа со сестра и Ким пред камери, Кортни Кардашијан по 13 години го напушти семејното реално шоу „Во чекор со Кардашијанови“

Кортни Кардашијан (41), по тринаесет години одлучи да го напушти семејното реално шоу „Во чекор со Кардашијанови“. Кортни официјално...
Радио Милева

Карлеуша отвори душа: „Кога сум вљубена во себе и сите восхитено ми велат – никој како ти, тогаш… тоа сум јас!“

Српската поп-фолк пејачка одлучи дека доволно и за себе се’ и сешто да слуша, па Јелена Карлеуша реши да отвори душа и раскажа во што...