понеделник, 6 јули 2020

Радио Милева

На две години од неговата смрт: Тамара за Влатко Илиевски – „Ми зборуваше дека јас ќе бидам таа што ќе ти доаѓа на гроб“

Поминаа две години од смртта на македонскиот пејач, актер и водител Влатко Илиевски. На денешен датум, 6-ти јули претходната година, Влатко...
Радио Милева

Ава Карабатиќ пиштол гола во постела, легната со раширени нозе на перница, а меѓу нив, парче сочна лубеница (18+ ФОТО)

Ава Карабатиќ уште еднаш покажа дека не се срами од ништо живо и ништо не може да ја премисли, поремети и одврати, како да заработи. Овој...
Радио Милева

Жените го обожаваа актерот од „Чувари на плажа“, а и по повеќе од две децении не е ништо помалку секси (фото)

Серијата „Чувари на плажа“ беше вистински хит во раните 90-ти, а многу актери ги создадоа своите кариери благодарение на оваа серија....
Радио Милева

Тврдат дека се уништила со пластичните операции, а фолкерката во шестата деценија се соблече во бикини и покажа дека изгледа топ

Пејачката Јасна Миленковиќ Јами во текот на 90тите беше една од најпознатите пејачки, имаше бројни хитови и беше една од најпосакуваните...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ шокираше и со појавата и со изјавата: Гола во базенот, убавицата уживаше во лубеницата и рече дека нема да седи дома, туку ќе пее и среде корона (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ деновиве е на мета на поедини луѓе, но и медиуми кои ја осудија затоа што, без оглед на коронавирусот, таа не планира...
Радио Милева

Наташа Беквалац го помина денот гола во базенот, па порача: „Не сум ни верна, ни добра, ни доследна… прва се нудам, а се давам последна!“ (ФОТО)

Жешкиот јулски викенд во неможност да го мине на море заради корона епидемијата, познатата новосадска барбика, сепак најде начин и пригода...