четврток, 2 јули 2020

Љубов и Секс

Апстиненцијата од секс може да биде фатална за мажите – експертите објаснуваат зошто редовниот секс е важен

Потребата за физички контакт никогаш не престанува, па дури и доколку потсвесно ја потиснеме истата. Ескпертите тврдат дека апстиненцијата...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ проговори за тоа како се снаоѓа во улогата на татко, но и дека не може да го земе синот од рацете на баба Цеца

Синот на српската фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ, Вељко, откри за српските медиуми како успева во улогата на „нов“ тато. Младиот Ражнатовиќ...
Радио Милева

Кија Коцкар го „уништи“ бившиот сопруг Слоба Радановиќ: „Тој психопат стана Луна 2 и би дал се’ да бидеме заедно“ (ФОТО)

Кристина Кија Кокар и Слободан Радановиќ го раскинаа бракот, но пејачката е сигурна дека Радановиќ сè уште ја сака, иако покрај себе...
Радио Милева

Откако го прележа вирусот српската пејачка открива дека се заразила со корона по прославата кај Цеца за раѓањето на внукот

Марина Висковиќ за порталот „Пинк“ дека е била позитивна на коронавирусот. Пејачката беше тестирана по прославата за раѓањето на внукот...
Радио Милева

Најновите тестови на Новак и Јелена Ѓоковиќ покажаа: Тенискиот ас и неговата сопруга од денес се негативни на Ковид-19 (ФОТО)

Светскиот рекет број еден Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена, од денес се негативни на Ковид-19. Ова го покажале најновите резултати...
Радио Милева

Илда Шаулиќ откри дека е бремена, но и заразена со Ковид 19: „Драги мои, имам да ви соопштам една добра и една лоша вест…“ (ФОТО)

Ќерката на починатиот крал на народната музика Шабан Шаулиќ, пејачката Илда Шаулиќ се огласи да соопшти две вести. акко што самата вели...
Радио Милева

Мајкл Џексон знаел за бисексуалноста на својата ќерка уште кога имала 8 години, а сега таа тоа го откри јавно

Децата на кралот на поп-музиката Мајкл Џексон, уште откако се родија се во фокусот на јавноста. Актуелноста им опадна по смртта на татко...
Радио Милева

Овие зборови Цеца никогаш нема да (му) ги заборави: „Таа слаба провинцијалка со чуден сјај се избори за сопствена бајка“ (ФОТО)

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели со голема гордост преку социјалната мрежа Инстаграм дел од текстот на еден од најпознатите...