среда, 1 јули 2020

Радио Милева

Антонио Милошоски со порака од Инфективна: „Јас сум добар, благодарност до мединицскиот персонал кој се грижи за мене“ (ФОТО)

„Почитувани пријатели, денес (30 јуни 2020) околу 16 часот  од домашна изолација бев примен на Инфективната клиника, заради повеќедневна...
Радио Милева

Синот на познатиот водител ја ќари Наташа, најстарата од трите сестри Родиќ, ама татко му Пеја покрај себе има 25 години помлада убавица! (ФОТО)

Јован Пејиќ, синот на фолк пејачката Злата Петровиќ и водителот Зоран Пејиќ – Пеја, однеодамна е во врска со најстарата од трите сестри...
Радио Милева

Сандра – Африка стана театарска глумица: Пејачката дебитира во претставата „Кој ти ја тресе… црешата?“ (ВИДЕО)

Сандра Африка признава дека со нога никогаш не стaпнала во театар, што не ја спречило да ја прифати улогата во претставата на Марко Јовичиќ...
Радио Милева

Анастасија вмеша прсти: Исплива снимка од Богдана Ражнатовиќ додека бебето спие – еве што прави новопечената мама (видео)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео од нејзината снаа Богдана Ражнатовиќ, која изгледа одлично...
Радио Милева

Познатата манекенка се фотографираше за време на гинеколошкиот преглед: Претера или испрати силна порака? (ФОТО)

Сопругата на музичарот Џон Легенд (41), поранешна манекенка Криси Тејген (34), неодамна ги отстрани силиконите од градите, а сега одново...