недела, 7 јуни 2020

Радио Милева

„Ти си супермодел“: Екс-сопругата на Жика Јакшиќ во мини фустанче ги „запали“ гледачите на ТВ „Пинк“ (фото)

Познатата водителка на телевизијата „Пинк“ и екс-сопруга на водителот на Никогаш не е доцна“, Дајана Пауновиќ, на својот Инстаграм...