петок, 5 јуни 2020

Радио Милева

Во Тител се славеше за малиот Жељко, но Цеца и Анастасија не се појавија на забавата – ова е причината

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана Родиќ го добија синот кој го крстија Жељко. Во домот на семејството...
Радио Милева

За неа нема корона криза: Кија Коцкар купи уште еден стан во елитна населба во Белград, а еве колку искешира за истиот

Кија Коцкар стана сопственичка на уште една недвижност во елитна населба во Белград. Коцкар претходната година заработи многу пари...
Радио Милева

Даниела Родиќ е задоволна од Вељко, а еве што вели за другиот потенцијален зет, синот на Гоца Божиновска

Мајката на Богдана Родиќ, Даниела Родиќ која вчера се реализираше во улога на баба, за телеграф.рс вели дека плачела кога првпат го видела...