среда, 3 јуни 2020

Радио Милева

Ким и Канје се заканија со милионска тужба на поранешниот телохранител кој изнесе детали од нивниот приватен живот

Ким Кардашијан и Канје Вест на поранешниот телохранител се заканиле со тужба поради фактот дека јавно изнесувал детали за нивниот приватен...
Радио Милева

Горан Бреговиќ го поврзуваа со многу естрадни дами, но ова е неговата прва љубов која ја запознал во стриптиз клуб (фото)

Од моментот кога се појави во светот на музиката како тинејџер, па сè до денес, тој беше предмет на обожавање на припаднчките на понежниот...