јуни 2020

Радио Милева

Новата кадрава фризура и стајлингот на Нивес Целзиус се навистина одлични, но џиновските гради и разголените бутини, многу попривлечни (ФОТО)

Атрактивната Нивес Целзиус овој пат не сакајќи предизвика нова провокација. Имено расната хрватска пејачка и водителка сакаше да се...
Радио Милева

Еве зошто Романа одлучила да краде од банкомати: Пејачката две години била во бекство, зашто должела на лихвари 50.000 евра плус баснословна камата! (ФОТО)

Романа Паниќ е уапсена во Австралија и осудена е на 12 месеци затвор, а веста ја шокираше јавноста. Пејачката и нејзиниот партнер Филип...
Радио Милева

Властимир Ѓуза Стоиљковиќ беше актерска легенда, а никој не знаел каде е погребан: Ниту најдобриот другар не му го знаел гробот за да му запали свеќа?! (ФОТО)

Легендарниот актер кој почина во 2015 година беше кремиран и погребан во најголема тајност, така што никој освен неговата сопруга не знаел...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ во мини бикини покажа дека и трудна е секси: Не го знае полот на бебето, а веќе избрала женско име за идното новороденче! (ФОТО)

Тамара Ѓуриќ (30) се соблече во минијатурно бикини, во третиот месец од бременоста, па покажа дека и трудна е секси, додека сите гледаат...