сабота, 30 мај 2020

Радио Милева

Карлеуша одново ќе ве остави „без душа“: На снимање во два броја помал градник и по шорц кој и открива половина задник (ФОТО)

Јелена Карлеуша не е жива, ако не шокира. Со разголени фотографии, секси клипчиња, провокативно облекување, безобразно однесување…...
Радио Милева

Риалити старлетата која беше избркана од „Задруга“ и беше „во шема“ со Аца Лукас, сега страсно се „залапа“ со… девојка! (ВИДЕО)

Ријалити старлетата Маријана Зоњиќ на јавноста и стана позната по тоа што беше буквално избркана од реалното шоу „Задруга“, а тврдеше...