петок, 29 мај 2020

Радио Милева

Не е само Тијана – Ајфон… Еве кои се’ српски старлети до сега се апсени за елитна проституција! (ФОТО)

Старлетите  од реалните шоуа во кои тие се прославуваат, кои ги полнат насловните страници на медиумите, најчесто завршуваат на страниците...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ покажа дека не е „селска певаљка“, туку умее да пее и како светска ѕвезда: „Браво бре, Миле!“ (ВИДЕО)

Откако пејачката Милица Тодоровиќ објави видео од едно од  изданијата на „Ами Џи“ шоу на Инстаграм, каде ја изведе баладата на Ријана...
Радио Милева

„Вака да се разбереме…“: Сузана Турунџиева со порака кон оние што и велат „силна си ти, немаш гајле“

Секој ден од животот е нова лекција, само важно е како и кога ќе ја совладаме. Велат дека многу е лесно да делиш коментари и совети некому,...