четврток, 28 мај 2020

Радио Милева

Во еротска долна облека, Ана Кораќ покажа како „ го тресе“ она со што располага: Секси танцот на старлетата! (ВИДЕО)

Расната старлета Ана Кораќ публиката ја памети како една од најсексапилните учеснички во реалното шоу „Задруга“, па дури и сега, во...
Радио Милева

Заедно со Тијана – Ајфон уапсена и Софија Гачиќ: Бившата девојка на Слоба Радановиќ и синот на Ѓорѓе Балашевиќ, приведена заедно со старлетата (ФОТО)

Старлетата Тијана Ајфон е уапсена сношти, 27 мај 2020 год. во близина на Бјелина, кога се обиде да ја премине границата нелегално преку реката...
Радио Милева

Уапсена познатата српска старлета: Тијана Ајфон приведена заради организирање проституција со криминална банда! (ФОТО)

Жандармеријата и крим полицијата на Република Српска, во соработка со колегите од Србија и Словенија, спроведоа обемна акција во која...
Радио Милева

Го знаете вториот сопруг на Дара Бубамара од кого се разведе, а еве кој и беше прв со кого се омажи во тајност (фото)

Пред неколку години, фолк пејачката Дара Бубамара стави крај на нејзиниот брак со бизнисменот Милан Кесиќ, со кого го има синот Константин,...
Радио Милева

Беше најубавата Југословенка во 80-тите и голема љубов на покојниот Шабан Шаулиќ – знаете ли која е оваа пејачка?

Милена Плавшиќ ја започна својата музичка кариера во раните 70-ти години на минатиот век, а го достигнна зенитот на нејзината популарност...
Радио Милева

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит наполни 14 години и се уште сака да биде машко, а експертите ќе и помогнат во тоа (фото)

Децата на славните секогаш се во центарот на вниманието, особено кога тие се наследници на славните Анџелина Џоли и Бред Пит. Уште откако...