вторник, 26 мај 2020

Радио Милева

Шерон Стоун на 62 години во бикини: Од фатална русокоса, до секси бабичка… доволно згодна се’ уште да заведе! (ФОТО)

Ѕвездата од филмот „Основен инстикт“, објави фотографии во бикини. Генерациите пораснаа со филмовите на Шерон Стоун, а американската...
Радио Милева

Од скромно девојченце до најголемата балканска музичка ѕвезда: Трансформациите на фолк дивата! (ФОТО+ВИДЕО)

Таа со сигурност ја носи титулата  на една од нашите најголеми  sвезди на естрадното небо. Ако не и најголемата на Балканот! Уште како...
Радио Милева

Мадона позираше во провидна долка облека со раширени нозе, а фановите и порачаа – „Жено, собери се!“(фото)

За поп-кралицата Мадона, возраста не е никаква пречка за разголување и провокација. Иако ја живее седмата деценија од животот, односно...
Радио Милева

Старлетата со македонско потекло ги симна панталоните среде маркет, па само по танга замеша со за*никот: Анѓела е ѓаволски перверзна! (ВИДЕО)

Некогашната порно ѕвезда, старлета и поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“,  Анѓела Митковски, попозната како Анѓела –...
Радио Милева

Хаос пред студиото: Босанац дојде на сминање на „Ѕвездите на Гранд“, па исплашен од насобраните новинари и фотографи направи нешто неочекувано (видео)

Визирот, маската и ракавиците не му беа доволна заштита на Драган Стојковиќ-Босанац, па отиде чекор подалеку. На првиот ден од снимањето...
Радио Милева

Бившата девојка на Вељко Ражнатовиќ се претвори во секс бомба: Маша Терзиќ – несудената снаа на Цеца со шокантна трансформација (ФОТО)

Ќерката на Звездан Терзиќ, Маша, се повлече од јавниот живот пред една година, кога ги избриша профилите на сите социјални мрежи. Но,...
Радио Милева

Карлеуша по одличниот онлајн концерт јавно го оцрни Душко Тошиќ на Инстаграм: „Му благодарам на сопругот, кој немаше време да ме гледа“!

Јелена Карлеуша викендов одржа онлајн концерт преку апликацијата „ Youbox“ кој можеа да го следат сите кои ја симнале истата. За час и...