сабота, 23 мај 2020

Радио Милева

Ќерката на „Ѕвездата на Гранд“ раскопчана до папок во бело струкирано сако, а под него – гола: Хелена е како сирена… од која запира здивот! (ФОТО)

Ќерката на “Ѕвездата на Гранд“, пејачот  Милан Топаловиќ Топалко, уште еднаш ги измами воздишките и воодушевувањата на мажите, што...
Радио Милева

Познатата српска раперка со разголени гради предупреди дека коронавирусот се’ уште е меѓу нас: Сајси Ем-Си со маска преку ци*ки! (ФОТО)

За името Ивана Рашиќ малкумина слушнале во јавноста, но ако го споменете нејзиниот уметнички прекар  Сајси Ем-Си, веднаш сите погодуваат...
Радио Милева

Марјана Станојковска и Ким Кардашијан носат исти гаќички и градник: Животинскиот принт е во мода, за секоја пригода! (ФОТО)

Нашата лото девојка, ТВ водителка и  инфлуенсерка Марјана Станојковска важи за една од најнегуваните и најдотераните јавни лица. И...