вторник, 19 мај 2020

Љубов и Секс

Дали ако еднаш изневерил тоа ќе го направи повторно? Еве што точно се случува со врските кои почнуваат со неверство

Ако партнерот изневерувал во претходната врска за да биде со вас, големи се шансите дека ќе ве изневери и вас. Џош Фостер, автор на студијата...
Радио Милева

Кога ја загубиле невиноста познатите естрадни ѕвезди: Едни со првата љубов, други со школска другарка, трети на село…

На оваа скокотлива тема отворено проговорија најголемите српски и регионални музички, ТВ и ријалити ѕвезди. Цеца Ражнатовиќ Фолк дивата...
Радио Милева

Познатиот Боба од „Жикина динистаја“ некогаш беше тинејџерски идол, а денес е некој сосема друг, тотално непрепознатлив лик (ФОТО)

Познатиот Бобa што  го паметите од филмовите „Луди години“, „Дошло доба љубовта да се проба“, „Каков дедо, таков внук“, „Иди ми, дојди...
Радио Милева

Актерот од сагата „Твајлајт“ и неговата девојка се пронајдени мртви – сомнежите се дека починале од дрога

Актерот од култната сага „Твајлајт“ Грегори Тјури Бојс и неговата девојка Натали Адепуј (27) се пронајдени мртви во стан во Лас Вегас...
Радио Милева

Драгана Мирковиќ напиша брутална порака: Ова мора сите да го знаат за Карлеуша и нејзините ќерки (фото)

Интересно е како самата Драгана Мирковиќ го даде својот коментар за наводната афера помеѓу Јелена и Врањеш. Драгана реши да не ги заборави...