сабота, 16 мај 2020

Промотер

Нова песна на ДНК: Во спотот се појавуваат многу јавни личности како Боки 13, Слаткар, Каролина, Тамара, Наум Петрески…. (видео)

За некого овие денови на карантин и изолација се денови за седење дома и уживање, но ова не важи и за момците од ДНК кои постојано творат....
Радио Милева

Северина два часа била испрашувана во полиција поради заканите на директорката на училиштето каде учи нејзиниот син?

Хрватската пејачка Северина наводно два часа била испрашувана во полиција поради пријавата на директорката на ОУ „Матија Губец“,...