понеделник, 11 мај 2020

Радио Милева

Едис Фетиќ и Драгана Митар жестоко го тресеа креветот: Задоволство од зад грб… на обострано задоволство! (ВИДЕО)

Вчеравечер, 10 мај 2020, во реалното шоу „Задруга 3“, страстите зовреа… Желбата пуштена на најјако, реализацијата максимална. Прво Луна...
Радио Милева

Кај Лепа Брена се всели новата снашка: Најмалиот син Виктор ја донесе девојката дома… на престој на неодредено време! (ФОТО)

Новата снаа се пресели кај фолк sвездата Лепа Брена! Најмладиот син на пејачката Виктор Живоиновиќ (22) ја донесе дома во вилата на Бежаниска...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ „ја растури“ Карлеуша: „Првиот маж Кариќ ја фати ‘на купче’ со обезбедувањето, Тошиќ ја фати со Врањеш… после се’, јас да сум на нејзино место би се убил“

Кристијан Голубовиќ вели дека тој би се самоубил да бил на местото на Јелена Карлеуша! Поранешниот осуденик и иден учесник во реалното...