четврток, 7 мај 2020

Радио Милева

Газдата на „Пинк“ го покажа раскошниот дом, па погледнете во каков луксуз живее „великиот шеф“, Жељко Митровиќ (ФОТО)

Директорот на РТВ Пинк, Жељко Митровиќ, го покажа ентериерот на неговиот луксузен дом. Од фотографиите кои ги објави на социјалната...
Радио Милева

Жените се депилираат од под пазуви до глуждови, само Карлеуша си го депилира, она што ниту една друга не го депилира!? (ШОК ФОТО)

Јелена Карлеуша дефинитивно не може без скандал! Русокосата не е жива ако не ја шокира јавноста со некоја своја постапка, гест, фотографија,...
Радио Милева

Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ сакаше да се пофали дека направила торта, па ги истури градите во шлагот (фото)

Сакаше да се пофали со тортата која ја направила, но и се случи пех и настана хаос. Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“, Драгица Златиќ...
Радио Милева

Милан Станковиќ ја извиси Милица Тодоровиќ: Требаа да снимаат дует, таа ја плати 10.000 евра песната, а тој исчезна и ја остави колешката… „со прстот в уста“!

На Милица Тодоровиќ неодамна и беше понудена песна за дует што ја воодушеви штом го слушна почетокот. Таа веднаш рече: „Тоа е тоа! Купено!...