среда, 6 мај 2020

Промотер

Живко Динев и покрај сите забрани во домашни услови сними спот за неговото – „Око забрането“ (ВИДЕО)

Корона пандемијата на сите ни ги поремети плановите, не затвори дома во 4 ѕида, погодувајќи не и здравствено, психолошки, социјално, економски…...
Радио Милева

Сања Станковиќ секси облечена застана да полни гориво на бензиска: Старлетата сама се фати за цревото, па покажа дека и тоа како вешто барата со него (ФОТО)

Расната старлета Сања Станковиќ, на јавноста и е позната по учеството во реалното шоу „Задруга“ и лезбејската врска со нејзината партнерка...
Радио Милева

„Чекам да се отворат границите за да одам таму: Сораја се огласи по шпкулациите дека тајно се омажила со милионер

Пред неколку дена излегоа информации дека старлетата Сораја Вучелиќ тајно се омажила за холандски милионер. Сораја беше уапсена минатиот...
Радио Милева

Саша Ковачевиќ е бесен како рис на Жељко Јоксимовиќ: Стариот мачор „го изработел како мало маче“ помладиот колега или се’ било само склоп на случајности? (ВИДЕО)

Бидејќи сите концерти и претстави се откажани заради вонредна состојба, некои српски телевизии излегоа со идеја за концерт без публика...