понеделник, 4 мај 2020

Радио Милева

Ивана од “Hurricane” во црвена секси долна облека и крилја: Пејачката како ангелите на Викторија Сикрет (ФОТО)

Ивана Николиќ, една од популарните членки на женската група “Hurricane”, се фотографираше во  црвена долна облека, па своите фотографии...
Радио Милева

Маја Оџаклиевска сама го чува аутистичниот внук, при што се соочува со многу проблеми во изолација, особено кога момчето добива напади!

Секогаш веселата и насмеана македонска пејачка Маја Оџаклиевска која живее во Белград, не се откажува дури и кога животните околности...
Радио Милева

Драган Вучиќ пред десеттина дена дознал дека е позитивен на коронавирусот, а позитивен бил и тестот на неговата сопруга Весна, која засега е без симптоми

Ноќеска на инфективната клиника во Скопје починал познатиот пејач и водител Драган Вучиќ. Нему пред една недела тестовите му покажале...