април 2020

Радио Милева

И бугарската пејачка Лијана се сликаше „пиштол гола“, затскриена само зад гитара: Момичето, смело си го покажа… убавото тело! (ФОТО+ВИДЕО)

39-годишната бугарска пејачка Лијана се вклучи во инвазија на секси фотографии со која ВИП личностите ги преплавија социјалните мрежи...
Радио Милева

Актуелната мис на Бугарија се соблече: Во проѕирна тантела, на бела постела… со Радинела би останале затворени дома и откако ќе мине вирусот корона (ФОТО)

Актуелната Мис на Бугарија, атрактивната убавица Радинела Чушева реши да го разбие сивилото на секојдневниот живот во изолација кој...
Радио Милева

Саша Поповиќ го отпуштил половина „Гранд“… па, по некое време ги викал пејачите да се вратат назад: Еве кои се’ ѕвезди добиле отказ! (ФОТО)

Саша Поповиќ, во договор со неговиот тим, решил да им се посвети на „Ѕвездите на Гранд“, кои биле екстра популарни и барани, а афирмираните,...
Радио Милева

По Луна и нејзината помала сестра Нина Ѓогани доживеала нервен слом: Го искршила и превртела целиот стан (ФОТО)

Хистеричното, неконтролирано и на моменти развратно однесување на Луна Ѓогани во реалното шоу „Задруга 3“ влијаело врз нејзината помала...
Радио Милева

Еве како се запознале Цеца и Аркан, но и тоа дека татко и сакал да се откаже од неа ако се мажи за него

Животот на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ отсекогаш бил интересен за јавноста, особено кога е приватноста во прашање. По крај неа полуларност...
Радио Милева

Луксузна вила, базен, огромен двор….вака изгледа имотот на Наташа Беквлац каде ги поминува деновите во изолација (видео)

Наташа Беквалац деновите во изолација ги поминува на својот имот во Ченеј, недалеку од Нови Сад. Русокосата пејачка своето слободно...